Degustācijas

Ir daudzi veidi, kā veicināt noietu pārtikas produktiem, kosmētikai, smaržām, kā arī alkoholam, tomēr visefektīvākais no tiem ir degustācijas. Jebkura cita veida reklāmu pat spilgtāko un krāsaināko patērētājs uztver kā informāciju no citu cilvēku vārdiem un pieredzes. Degustācijas sniedz patērētājam personisku pieredzi un iespaidus: garšas, redzes un smaržas.


Dati no trīs pētījumiem par degustācijām liecina, ka:
- 79% patērētāju uzskata, ka bezmaksas jauna produkta parauga saņemšana ir noderīgs un interesants informācijas saņemšanas veids. Pētījumā tika analizēti sekojoši komunikācijas veidi: bezmaksas produkta paraugi, kuponi, TV reklāma, reklāma veikalā, reklāma presē. Avots: RSGB.

- 71% patērētāju ir gatavi pārslēgties uz citu produktu, ja pirms lēmuma pieņemšanas ir saņēmuši bezmaksas produkta paraugu. Pētījumā tika analizēti sekojoši komunikācijas veidi: bezmaksas produkta paraugs, speciāls piedāvājums veikalā, reklāma, kupons. Avots: RSGB.

- 94% patērētāju uzskata, ka degustācija sniedz iespēju izveidot pilnvērtīgāku viedokli par preci (salīdzinājumā ar reklāmu). Avots: RSGB.

Izdevumi degustācijas organizēšanai:
1. Vienreizējas degustācijas izdevumi:
- Degustācijas stends;
- Speciāls apģērbs promouteriem;
- Darba aprīkojums - trauki, naži, uc;
- Personāla apmācība.
2. Izmaksas atkārtotu degustāciju organizēšanai:
- Vienreizējās lietošanas trauki;
- Pārtikas produkti degustācijai;
- Transports;
- Personāla algas.
Ja Jūs aprēķināsiet visu iepriekš minēto, Jūs sapratīsiet, ka degustācija ir salīdzinoši lēts veids kā reklamēt Jūsu produktus. Lai uzzināt precīzas izmaksas degustācijas organizēšanai Jūsu produktam jebkurā veikalā Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, lūdzu, sazinieties ar mums.
Visiem promouteriem, kuri strādā ar pārtikas produktu degustācijām, ir jābūt sanitārai grāmatiņai. Bez šī svarīgā dokumenta neviens no veikalu tīkliem neatļaus promotoram strādāt. RUNDMAN datu bāzē ir vairāk nekā 50 cilvēki ar sanitārajām grāmatiņām, kuri ir gatavi vadīt degustācijas, tuvākajās dienās.

 Tālr.: 371- 27 00 40 42

Pirkumu grozs