Vai vēlaties aizsargāt savu preču zīmi ? 

Ja preču zīme ir aizsargāta ar reģistrāciju, īpašniekam ir ekskluzīvas tiesības aizliegt citiem lietot identisku vai līdzīgo preču zīmi. Saistībā ar precēm un/vai pakalpojumiem uz kuriem attiecas reģistrācija, neviena cita persona bez preču zīmes īpašnieka piekrišanas nedrīkst to izmantot. Tālr.: 371- 26 34 76 22

PIETEIKT BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU

Reģistrācija iespējamības pārbaude

Mēs novērtējam Jūsu preču zīmi atbilstībai Preču zīmju likuma prasībām un izvērtējam veiksmīgas reģistrācijas iespējamību pārbaudot līdzīgo preču zīmju reģistrācijas. Nosakām iespējamos iebildumus no citiem preču zīmju īpašniekiem. Pārbaude aizņem 2- 3 dienas un maksa 100EUR. 

Preču zīmes reģistrācija

Izejot no konkrētas situācijas mēs piedāvājam vispiemērotāko preču zīmes reģistrācijas viedu, lai nodrošināt Jūsu zīmola spēcīgāko un izmaksu ziņā efektīvāko aizsardzību. Mēs piedāvājam kādu reģistrācijas veidu izdevīgāk veikt: Nacionālo preču zīmes reģistrāciju konkrētā valstī vai Eiropas Savienības (EUTM) reģistrāciju. Preču zīmes reģistrācija process aizņem no 3 līdz 6 mēnešiem atbilstoši izvēlētājam veidam. Izmaksas iekļauj LR Patentu valdes nodevas un RUNDMAN apkalpošanas izmaksas 150 EUR.

Preču zīmju uzraudzība

Mēs uzraugam visas no jauna publicētas preču zīmes EU un starptautiskos preču zīmju reģistros. Ja mēs konstatējam iespējamo līdzību, mēs informējam preču zīmju īpašnieku un  apspriežam turpmāko rīcību.  Ja identiska / līdzīga preču zīme ir atklāta reģistrācijas stadijā to var anulēt iesniedzot protestu Patentu valdē. Preži zīmju uzraudzības izmaksas: 150 EUR/gada par Latvijas preču zīmes uzraudzību un 200 EUR/gada par ES  preču zīmes uzraudzību.

RUNDMAN - 25 GADI 

Mēs 25 gadus sniedzam intelektuālā īpašuma pakalpojumus - reģistrējam un aizsargājam preču zīmes gan vietējā, gan starptautiskā tirgū.

3000+ KLIENTU

Divdesmit piecu gadu laikā mēs apkalpojam 3000+ klientu gan Latvijā, gan Eiropā risinot pilno klastu ar jautājumiem preču zīmju jomā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.