Vēstuļu / Rēķinu / Skrejlapu piegāde Rīgā / Latvijā

Vēstuļu korespondences sūtījumi ar dokumentiem vai vēstuļu korespondences sūtījumi ar sīkiem priekšmetiem Rīgā mēs piegādāsim lētāk par Latvijas Pastu.  Minimāls pasūtījum lielums ir 200 vēstules. Strādājot ar mums par 200 vēstuļu piegādi Rīgā Jūs ieekonomēsiet 150 eur. Mēs paši savāksim vēstules no Jums. Jums nekur nav jāiet !  

Cena par vēstuļu / rēķinu piegādi Rīgā līdz 20 gr:

līdz 1000 gab.  = 0.90 eur/gab +PVN. Min. daudzums 200 vēstules;
1001 - 2000 gab = 0.69  eur/gab. +PVN;
2001 - 5000gab - 0.50 eur/gab. +PVN;
pēc 5000gab - Lūdzam rakstīt menedžerim.

RUNDMAN SIA ir reģistrēts pasta komersants LR Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija. Zvaniet:  +371-26347622

Reklāmas skrejlapas pasta kastēs - Efektivitāte un atdēvē

Mums zvana daudz klientu, kuri vēlas izplatīt skrejlapas, tomēr pārsvarā klienti nezin par šī instrumenta atdevi un tāpēc paši vēlas to notestēt. Droši vien, spriežot pēc kabeļtelevīzijas kompānijām, kas katru mēnesi izplata skrejlapas, rodas secinājumi par to efektivitāti, tomēr tas gluži nav tā.


Pārsvarā testam tiek izvēlēts ļoti mazs daudzums 3000 - 5000 gab., kas ir pārāk mazs daudzums, lai pārliecinātos par instrumenta efektivitāti, kaut vai ņemot vērā, ka Rīgā ir ap 250 000 pasta kastes (daudzdzīvokļu / privātais sektors) un pārējā Latvijā vēl +/- 250 000 pasta kastes. Rīgas gadījumā testējot ar 5000 gabaliem, tas veidos 0,02% no kopējā daudzuma. Vadoties no reklamējamā produkta / pakalpojuma mēs iesākam sākt kaut ar 20 000 – 30 000 gabaliem, jo atdeve no izplatītajām skrejlapām ir no 0,1 – 0,9% (vadoties no pakalpojuma/ produkta, akcijas, cenas u.t.t.). Izplatot 30 000 skrejlapas, aptuveni +/- 0.5% vai 150 potenciālo klientu šo skrejlapu saglabās un neizmetīs ārā. Tikai ap 5-10% no 150 potenciālajiem klientiem, t.i. ap 15 klientiem zvanīs vai ienāks veikalā un tikai daļa no viņiem veiks pirkumu.


Jārēķinās, ka neadresētā pasta izplatīšanai (izplatām visās pasta kastēs noteiktā teritorijā) nevar segmentēt auditoriju ne pēc dzimuma, ne pēc vecuma, tāpēc ir mazs efektivitātes rādītājs, jo informācija nokļūst pie visiem. Vienīgais, ko mēs rekomendējam klientiem, kuri interesējas par potenciālajiem klientiem ar augstiem ienākumiem, ir izplatīšana tikai privātmājās un tikai „ekskluzīvajos” rajonos, piemēram, Jūrmalā, Babītē u.t.t.
Skrejlapu izplatīšana ir labs instruments, ja Jūs vēlaties sasniegt senioru auditoriju, jo internetu izmanto retais, tomēr pasta kastes saturu pārskata visi.
Individuāliem veikaliem/ frizētavām / nagu kopšanas studijām mēs iesākam izplatīt skrejlapas 5 km rādiusā ap veikala atrašanās vietu, jo konkurence ir pietiekami liela un ļoti maz ticams, ka potenciālais klients vēlēsies mērot tālu ceļu. Protams, pavisam savādāk ir situācijā, ja Jūsu veikals atrodas tirdzniecības centrā un Jūs esat iecerējuši izpārdošanu pievilcīgām atlaidēm, tad ir vērts „nosegt” ar skrejlapām gandrīz visu Rīgu.


Ļoti liela uzmanība ir jāpievērš tekstiem/ bildēm, kuri ieraugāmi skrejlapā. Par šo jautājumu uzrakstīšu atsevišķu rakstu, jo ir daudz nianšu, kas jāievēro, tāpēc iesaku vērsties pirms skrejlapas maketa izgatavošanas pie mārketinga aģentūras, kur profesionālis mārketinga jomā gan pielabos tekstu, gan ieteiks datorgrafiķim, kur un kā jāizkārto bildes un teksts, lai skrejlapa veiksmīgi prezentētu Jūsu pakalpojumu vai preci.


BPost raksts, 2023.g.

Uzzini cenu reklāmas materiālu izplatīšanai